Велосипеди для тріатлону SCOTT

Сортування:


Щоб новачкові купити велосипед для тріатлону необхідно розуміти особливості дисципліни та відмінності моделей, представлених на ринку. Залежно від довжини дистанції розрізняють: «спринт» (до 20 км), «олімпійки» (до 40 км) і заїзди на довші відстані (Half Ironman - 90 км і Ironman - 180 км). Щоб успішно виступати на змаганнях, необхідно підготувати транспорт і регулярно тренуватися, прокачувати силу і витривалість. Найкраще вирішує ці завдання велосипед для тріатлону Scott. Це інноваційна Plasma Premium. Модель була спеціально розроблена для перемог.

Як підібрати велик для тріатлону

Залежно від рівня професіоналізму та індивідуальних переваг можна вибрати шосейник або байк для роздільних стартів . Основна відмінність між ними в конструкції рами. У професійних велосипедах кут між основою і підсидільним штирем складає близько 76-77⁰. Цей показник впливає на аеродинаміку (чим менше кут, тим більше швидкість). Другим важливим аспектом є зручність керма. Професійний велосипед для тріатлону додатково обладнаний лежаком, а замість класичного керма, що нагадує роги, - рогатка.

Однак досвідчені спортсмени рекомендують не поспішати з вибором. Початківцю велосипедисту варто звернути увагу на шосейник для тріатлону. Це класичний шосейний велосипед, який дозволяє їхати досить швидко, але, в порівнянні з розділкою, він простіший і маневреніший в управлінні. Його головним плюсом є аеродинамічна посадка. Правильне положення тіла - важливий фактор для отримання хороших результатів. Воно дозволяє економити сили, залишаючись в найбільш ефективному режимі руху.

Коли є досвід і велосипедист вільно контролює байк однією рукою, може без зволікання попити і повернути пляшечку на місце, можна купити спортивний велосипед для тріатлону. Порівнюючи шосейник з розділкою, напрошується аналогія міського автомобіля зі спортивним. Останні зовні дуже нагадують супер швидкісні боліди Формули-1, але вимагають великих умінь, технічності і сили.

Найбільш важливі параметри для велосипедиста

Крім зовнішнього вигляду, у шоссейника і байка для роздільних стартів значно відрізняється посадка. На «роздільці» у велосипедиста опір і центр ваги нижче, тіло практично лежить на підлокітниках. Через це не завжди є можливість швидко загальмувати. Шосейний велосипед для тріатлону - оптимальне рішення для групових заїздів. Його вибирають для тих випадків, коли між спортсменами відстані скорочуються до декількох десятків сантиметрів. Через найменшого відхилення одного учасника (властивого для їзди на роздільці), може статися завал всієї групи.

Крім професіоналізму і особистих переваг, вибираючи кращий велосипед для тріатлону, зверніть увагу на індивідуальні особливості тіла. Будь-яку модель необхідно адаптувати під себе. Це може забезпечити приріст швидкості від 10 до 15%. Якщо рама або сидіння підібрано неправильно порушується геометрія руху, страждають аеродинамічні позиції і кінцевий результат.

Велосипеди SCOTT - професійний інструмент для перемоги

Чи можна бути занадто аеродинамічним? Сучасні велосипеди «Скотт» дозволяють велосипедистам катати на шалених швидкостях. За кілька хвилин вони розганяються до 40 км / год і більше. Але, найголовніше, моделі для тріатлону SCOTT виробляються відповідно до стандартів UCI (Міжнародного союзу велосипедистів).

Цікаво! Компанія успішно співпрацює з чемпіонами Європи та світу. Такі тріатлоністи, як: Себастьян Кінлі (Німеччина), Люк МАККЕНЗІ, Аннабель ЛЮКСФОРД (Австралія), Джонні і Алістер Браунлі (Великобританія) не тільки роблять вибір велосипеда для тріатлону на користь SCOTT, а й успішно перемагають на змаганнях світового масштабу.