Гравійні велосипеди SCOTT

Сортування:


Гравійний велосипед (Гравел-байк, gravel bike) - це гібрид, в якому поєднуються сильні сторони шосейного велосипеда і МТБ. У ньому ергономічна геометрія вдало поєднана з посиленою рамою і виделкою, плюс, потужні покришки забезпечують хорошу прохідність навіть на екстремальних ділянках дороги. Найкраще купувати Гравел-велосипеди, якщо потрібно їздити не тільки по асфальту або грунтовій дорозі, але і іноді прокатувати по бруду, сипучих пісках або гравію. Він незамінний на лісових стежинах або маршрутах в сільській місцевості.

Найбільш важливі характеристики при виборі

Циклокросовий велосипед - це кілька змінений Гравел. Він відмінно підходить для поїздок по пересіченій місцевості і дозволяє брати участь в змаганнях. Основою циклокросса, як дисципліни, є проходження складної траси на швидкість. Від однієї до 3,5 годин (в залежності від особливостей змагання) спортсмен на велосипеді долає природні і штучні перешкоди, піднімається і спускається по горбистому маршруту.

Для їзди по сильнопересіченій місцевості кращого рішення, ніж велосипед-циклокросс важко знайти. Його технічними характеристиками є:

  • спеціальна геометрія рами. Зовні вона дуже нагадує шосейну. Однак на маршруті байки більш стійкі і маневрені. Рама трохи коротше, кут більш плоский, а каретка розташована набагато вище. Обов'язково встановлюються пір'я, а висока герметичність втулок зменшує кількість залітають бруду. Така конструкція забезпечує швидкість і прохідність навіть в екстремальних умовах. Зручна геометрія рами дозволяє добре відчувати байк і утримувати рівновагу на складних ділянках;
  • подовжені задні пера. Ця деталь призначена для збільшення кліренсу. Разом з передньою вилкою, вони полегшують підйом по крутих схилах, роблять поїздку по пересіченій місцевості більш комфортним і безпечним;
  • широкі покришки. Вони мають рельєфний малюнок і підходять для їзди по бездоріжжю. Класичним діаметром коліс вважається 28 дюймів (при ширини покришки 23-32 мм);
  • потужна гальмівна система. Класичним варіантом є диски з гідравлікою - вони забезпечують плавне, але ефективне гальмування.

У порівняння з МТБ, велосипеди циклокросс більш легкі і маневрені. У більшості моделей встановлена карбонова рама, яка забезпечує високу жорсткість і мінімальну вагу (в середньому до 10 кг). Завдяки полегшеної конструкції, широким шинам і зручній посадці велосипедист може розвивати швидкість до 20-25 кілометрів на годину.

Scott - відмінні байки для поїздок по пересіченій місцевості

Якщо ви не знаєте, який кращий гравійний велосипед, зверніть увагу на колекцію ADDICT CX. Це моделі, які вражають не тільки стильним дизайном, але і високою технологічністю. Маневрені, швидкісні велосипеди ADDICT GRAVEL підходять для їзди по рівному асфальту і по алеях міського парку. Завдяки широкій різноманітності моделей можна купити велосипед циклокросс для дорослого або підлітка.

Будучи офіційним представником Scott в Україні, ми пропонуємо стильні Гравели, а також необхідні запчастини та аксесуари до них. Завдяки професійній допомозі наших консультантів можна замовити ексклюзивні моделі безпосередньо від виробника або підібрати змінні деталі до них. Завдяки цьому адаптувати будь-який байк під себе не важко!

Комфортна їзда без кордонів на швидкісних ергономічних моделях від «Скотт» - це реальність.


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!