Гірські велосипеди SCOTT

Сортування:


Гірський велосипед або mountain bike (MTB) - це найпопулярніший тип байків. Високий попит на дані моделі обумовлений надійністю і універсальністю. Гірські велосипеди характеризуються наявністю міцної і легкої рами, двох амортизаторів (передній, задній), перемикача на велику кількість швидкостей, коліс на шипастих покришках.

Вибираємо МТБ-велосипед: основні параметри

Гірські велики представлені в широкому асортименті моделей. Щоб розібратися в цьому різноманітті, необхідно визначитися з найбільш важливими параметрами. Вибираючи екстрим-велосипеди, зверніть увагу на раму. Вона може бути:

  • сталева - самий бюджетний варіант;
  • алюмінієва - найбільш популярний тип;
  • карбонова - найдорожча рама, зроблена з вуглепластика. Вона максимально легка і міцна.

Вибираючи MTB гірський велосипед, наступним важливим пунктом, на який потрібно звернути увагу, є амортизаційна вилка. Вона зменшує навантаження на руки під час їзди по пересіченій місцевості. Фахівці виділяють три типи:

  • пружинно-еластомірна - це найбільш простий, бюджетний варіант, який не може похвалитися високою якістю і зносостійкістю;
  • пружинно-масляна вилка - це надійне рішення для любителів з досвідом. Вилка забезпечує плавний хід, плюс, її можна заблокувати при збільшенні розгону;
  • повітряно-масляна - найбільш популярний варіант серед професіоналів. У цій моделі максимальна кількість налаштувань при мінімальній вазі. При необхідності можна відрегулювати жорсткість, з якою вона працює, і швидкість відскоку після стиснення.

Гірський велосипед МТБ не буде їхати без трансмісії. Вона відповідає за зусилля, з яким обертаються педалі. З її допомогою можна легко підніматися і швидко спускатися з гір. Трансмісії бувають трьох рівнів: базовий, аматорський і професійний. Кращі гірські велосипеди оснащені перемикачами японської корпорації «Шимано» (Shimano) або американської «Срам» (SRAM). У лінійці обох виробників представлені моделі як для початківців, так і для профі. Конфігурації велосипедів також відрізняються за кількістю зірок. Для базового рівня, це, як правило, 3х7 і 3х8, для аматорського - 3х9, 3х10. Професіонали часто використовують систему, в якій одна зірка спереду і 12 ззаду.

За безпеку велосипедиста відповідають гальма. Найнадійнішими є дискові (механічні або гідравлічні). Вони забезпечують плавне, безпечне гальмування. Гірські велосипеди SCOTT відрізняються розмірами коліс. Найпопулярнішими діаметрами є 27,5 "і 29". Перші дають хорошу маневреність, стійкість, а другі дозволяють катати з більшою швидкістю. Вибираючи гірські велосипеди SCOTT, зверніть увагу на протектор шин. Він може бути більше або менше шипастий - переваги залежать від переважаючого типу місцевості.

MTB-велосипеди відрізняються розмірами рами (висота підсидільного штиря і довжина верхньої труби). Щоб правильно підібрати модель, найпростіше скористатися допомогою консультантів.

Велосипед, про який ви мріяли

«Скотт» - це негласний символ перемоги, відмінної якості та надійності. Може, саме тому багато райдерів хочуть в Україні купити гірський велосипед від SCOTT. У лінійці бренду представлені універсальні моделі, які підійдуть для прогулянок по парку або в лісі, а також байки, спеціально створені для спортивних дисциплін. Їх відрізняє невибагливість, міцність і хороша керованість. Завдяки широкому вибору можна купити гірський велосипед для кросс-кантрі (SCALE), трейл (GENIUS) або даунхілу (GAMBLER). Це чоловічі і жіночі гірські велосипеди, з якими можна перемогти навіть у світових змаганнях.