Гірські велосипеди SCOTT

Сортування:

велосипед Corratec X Vert Halcon синьо/білий

21 000 грн.

Купити

велосипед Corratec X Vert Motion темно-синій/оранжевий/чорний

22 750 грн.

Купити

велосипед Corratec X-Vert Expert сіро-синій/чорно-синій/неон зелений

28 000 грн.

Купити

велосипед Corratec Revo BOW Dark Blue/Orange/Green

69 965 грн.

Купити

велосипед Corratec Revo BOW Dark Blue/Orange/Light Blue

69 965 грн.

Купити

велосипед Corratec X Vert Elite Sand/Brown/Red

34 965 грн.

Купити

велосипед Corratec X Vert Elite піщано/коричнево/червоний

35 000 грн.

Купити

велосипед Corratec X Vert Race чорно/срібно/червоний

42 000 грн.

Купити

велосипед SCALE 970 червоний (EU) 21 SCOTT XXL

38 500 грн.

Купити
Подібні товари:
велосипед SCOTT Scale 970 red (EU)

велосипед SCOTT Aspect 740 granite (CN)

25 725 грн.

Купити

велосипед SCOTT Aspect 740 orange (CN)

25 725 грн.

Купити

велосипед SCOTT Aspect 750 slate grey (CN)

22 050 грн.

Купити

велосипед SCOTT Aspect 760 dark grey (CN)

18 375 грн.

Купити

велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN)

18 375 грн.

Купити

велосипед SCOTT Aspect 770 stellar blue (CN)

16 975 грн.

Купити


Гірський велосипед або mountain bike (MTB) - це найпопулярніший тип байків. Високий попит на дані моделі обумовлений надійністю і універсальністю. Гірські велосипеди характеризуються наявністю міцної і легкої рами, двох амортизаторів (передній, задній), перемикача на велику кількість швидкостей, коліс на шипастих покришках.

Вибираємо МТБ-велосипед: основні параметри

Гірські велики представлені в широкому асортименті моделей. Щоб розібратися в цьому різноманітті, необхідно визначитися з найбільш важливими параметрами. Вибираючи екстрим-велосипеди, зверніть увагу на раму. Вона може бути:

  • сталева - самий бюджетний варіант;
  • алюмінієва - найбільш популярний тип;
  • карбонова - найдорожча рама, зроблена з вуглепластика. Вона максимально легка і міцна.

Вибираючи MTB гірський велосипед, наступним важливим пунктом, на який потрібно звернути увагу, є амортизаційна вилка. Вона зменшує навантаження на руки під час їзди по пересіченій місцевості. Фахівці виділяють три типи:

  • пружинно-еластомірна - це найбільш простий, бюджетний варіант, який не може похвалитися високою якістю і зносостійкістю;
  • пружинно-масляна вилка - це надійне рішення для любителів з досвідом. Вилка забезпечує плавний хід, плюс, її можна заблокувати при збільшенні розгону;
  • повітряно-масляна - найбільш популярний варіант серед професіоналів. У цій моделі максимальна кількість налаштувань при мінімальній вазі. При необхідності можна відрегулювати жорсткість, з якою вона працює, і швидкість відскоку після стиснення.

Гірський велосипед МТБ не буде їхати без трансмісії. Вона відповідає за зусилля, з яким обертаються педалі. З її допомогою можна легко підніматися і швидко спускатися з гір. Трансмісії бувають трьох рівнів: базовий, аматорський і професійний. Кращі гірські велосипеди оснащені перемикачами японської корпорації «Шимано» (Shimano) або американської «Срам» (SRAM). У лінійці обох виробників представлені моделі як для початківців, так і для профі. Конфігурації велосипедів також відрізняються за кількістю зірок. Для базового рівня, це, як правило, 3х7 і 3х8, для аматорського - 3х9, 3х10. Професіонали часто використовують систему, в якій одна зірка спереду і 12 ззаду.

За безпеку велосипедиста відповідають гальма. Найнадійнішими є дискові (механічні або гідравлічні). Вони забезпечують плавне, безпечне гальмування. Гірські велосипеди SCOTT відрізняються розмірами коліс. Найпопулярнішими діаметрами є 27,5 "і 29". Перші дають хорошу маневреність, стійкість, а другі дозволяють катати з більшою швидкістю. Вибираючи гірські велосипеди SCOTT, зверніть увагу на протектор шин. Він може бути більше або менше шипастий - переваги залежать від переважаючого типу місцевості.

MTB-велосипеди відрізняються розмірами рами (висота підсидільного штиря і довжина верхньої труби). Щоб правильно підібрати модель, найпростіше скористатися допомогою консультантів.

Велосипед, про який ви мріяли

«Скотт» - це негласний символ перемоги, відмінної якості та надійності. Може, саме тому багато райдерів хочуть в Україні купити гірський велосипед від SCOTT. У лінійці бренду представлені універсальні моделі, які підійдуть для прогулянок по парку або в лісі, а також байки, спеціально створені для спортивних дисциплін. Їх відрізняє невибагливість, міцність і хороша керованість. Завдяки широкому вибору можна купити гірський велосипед для кросс-кантрі (SCALE), трейл (GENIUS) або даунхілу (GAMBLER). Це чоловічі і жіночі гірські велосипеди, з якими можна перемогти навіть у світових змаганнях.