заглушки руля MUC-OFF STEALTH KITрожеві

Артикул: MC.20300

В наявності

Гарантія: 12 міс.

Доставка: 1-3 дня

Бренд: Muc-Off

Безкоштовна доставка

1 800 грн.Замовити зворотний дзвінок
Опис

ОПИС

Коли прокол виявляється занадто великим і вузлуватим, щоб його закрити, безкамерна заглушка Muc-Off Stealth Tubeless Puncture Plug найкращий резервний інструмент, який вміло зберігається у вашій планці, закінчується!Розширювальні силікатні заглушки, що входять у комплект, охоплюють більшість розмірів керма для MTB, шосе та гравію, а алюмінієві наконечники преміум-класу, оброблені з ЧПУ, доступні в 12 анодованих кольорах, щоб відповідати вашій їзді.

Кожен легкий і міцний набір містить усе, що вам потрібно, щоб повернутися до їзди, коли ви застрягли в боротьбі з отвором, який просто не герметизується: інструмент для проколу пробки 2-в-1 з нержавіючої сталі, різноманітні шинні черв’яки різних розмірів і ніж для обрізки .

ЯК

  1. Визначте джерело проколу та видаліть уламки або джерело проколу
  2. Зніміть інструмент із ваших брусків за допомогою шестигранного ключа на 4 мм.(Якщо інструмент попередньо завантажений, перейдіть до кроку 5) Почніть із використання інтегрованої розгортки з рифленими наконечниками на інструменті, щоб очистити та зробити шорстким отвір для забезпечення ідеального ущільнення.
  3. Якщо для проколу потрібні черв’яки середнього або більшого розміру, розсверліть отвір кілька разів рифленою ділянкою інструмента, переконайтеся, що ви використовуєте кут 45 градусів і дотримуєтеся напрямку шини, щоб не пошкодити безкамерну стрічку або шинна стіна!
  4. Тепер візьміть хробака (може знадобитися інструмент, щоб допомогти вислизнути хробаків).Найбільший розмір призначений для шин MTB, середній для гравійних шин і малий для дорожніх шин, але ви можете вибрати найкращий розмір для ями свого розміру.Тепер сильно затисніть один кінець хробака між пальцями, щоб розплющити його.(Якщо використовується тонка гвинтова нитка через наконечник на кінці інструмента, а не через основний більший паз)
  5. Протягніть різьбу через щілину на кінці інструмента, щоб тепер черв’як сидів по центру інструменту.
  6. Знайдіть отвір для проколу, а потім вставте інструмент крізь отвір (під кутом 45 градусів і слідкуйте за напрямком шини, щоб не пошкодити безкамерну стрічку чи стінку шини!), доки черв’як не опиниться приблизно посередині шини.Переконайтеся, що кінці хробака залишаються на зовнішній стороні шини.
  7. Повільно поверніть інструмент за годинниковою стрілкою на кілька обертів, щоб скрутити черв’яка всередині шини, і повільно потягніть вгору, щоб видалити – залишивши черв’яка в шині, а отвір закритим.
  8. Знову накачайте шину до бажаного тиску.
  9. Нарешті за допомогою ножа акуратно обріжте кінчики хробаків.Ми пропонуємо встати з боку вашого велосипеда, що не є приводом, і відрізати від нього.Триммер закривається вниз, щоб із шини все ще стирчало мінімум 3-5 мм.(Обережно – це один гострий ніж, тому будь ласка, використовуйте його обережно та завжди ріжте подалі від тіла та не надто близько до пальців!!
  10. Тепер ви готові до роботи!

Виробник: Muc-Off
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
заглушки руля MUC-OFF STEALTH KITрожеві


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!