вентилі для безкамерки MUC-OFF TUBELESS V2 44mm сірий

Артикул: MC.20428

В наявності

Гарантія: 6 міс.

Доставка: 1-3 дня

Бренд: Muc-Off

Безкоштовна доставка

1 080 грн.Замовити зворотний дзвінок
Опис

Додай індивідуальності своїм колесам! Вибери з 10 різних забарвлень і 3-х варіантів довжини (44 мм, 60 мм, 80 мм) що робить вентилі MUC-OFF TUBELESS придатними для використання з 99% існуючих tubeless ready ободів.
ОСОБЛИВОСТІ
Поставляється з 3 наборами гумових вставок різної форми, що підходять до різних форм обода.
Тільки для клапанів типу PRESTA
Продаж тільки парами
У комплекті інструмент для зняття сердечника клапана (запасний ковпачок з овальним отвором)
Виготовлені з алюмінію 6061 механічної обробки
ВСТАНОВЛЕННЯ
1) Зніміть ковпачок, стопорне та ущільнювальне кільця з тіла ніпеля.
2) Виберіть гумову основу, яка підходить для вашого типу обода. Для дисків із зігнутим перетином обода буде використовуватися кругла гумова основа. Для дисків з квадратним перетином обода буде використовуватися квадратна основа. Простягніть основу до нижньої частини тіла ніпеля. (Якщо ви виявите, що на вашому ободі є отвір для клапана більшого розміру, а обрана основа занадто мала, використайте більшу, щоб закрити отвір)
3) Тепер вставте тіло ніпеля в отвір в ободі і проштовхніть його до упору. Потім надіньте гумове ущільнювальне кільце на клапан і проштовхніть його поки воно не ляже на обід.
4) Нагвинтивши стопорне кільце на шток клапана до ущільнюючого кільця . З силою натисніть на гумову основу клапана з внутрішнього боку обода і затягніть стопорне кільце. Продовжуйте затягувати до тих пір, поки стопорне кільце не буде затягнуто рукою до тієї міри при якій гумове кільце ущільнювача займе весь простір під стопорним і трохи вийде назовні. Таким чином, ви зрозумієте, що створене ущільнення достатньо герметичне.


Виробник: Muc-Off
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
вентилі для безкамерки MUC-OFF TUBELESS V2 44mm сірий


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!