Мастила, Мийки

Сортування:


Правильна експлуатація двоколісного коня починається з регулярного догляду. Щоб байк НЕ заіржавів і справно їздив, використовуйте мастило для велосипеда. У нашому магазині велохімія представлена в широкому розмаїтті. Це може бути мастило для ланцюга велосипеда, а також спеціальні склади, призначені для вилки, гальм та інших рухомих деталей. Це велосипедна хімія від топових торгових марок: Muc-Off, Sram, Fox. Вся продукція має сертифікати якості і є екологічно безпечною.

Як купити велохімію

Підбираючи засоби для догляду, в першу чергу поцікавтеся їх призначенням. Наприклад, масло для ланцюга велосипеда:

  • забезпечує робочий стан за рахунок скорочення тертя;
  • збільшує термін експлуатації трансмісії (ланцюга, зірочок);
  • покращує якість їзди незалежно від погодних умов;
  • підвищує збереження велосипедних компонентів, попереджаючи корозію.

Не меншою популярністю користується мастило для вилки велосипеда. Вперше її наносять на заводі, проте при тривалій експлуатації байка і для компенсації витоку необхідна дозаправка. В основному, це склади на основі мінеральних або напівсинтетичних компонентів, які підходять для всесезонного використання (інформація про умови застосування зазначено на етикетці).

Важливо! У профілактичних цілях для збільшення робочого ресурсу, а також при розбиранні або ремонті амортизаторів, масло для велосипеда необхідно повністю міняти.

Що знадобиться для догляду

Масло для вилки велосипеда - це не єдиний продукт, який необхідно мати починаючому або досвідченому райдеру. При частій експлуатації байка потурбуйтеся, щоб в наявності були:

  • мийка велосипеда;
  • шампунь та інші засоби для чищення ланцюга, гальм;
  • спрей, що перешкоджає корозії металевих деталей;
  • силікон.

Вибираючи мастило для підшипників велосипеда, зверніть увагу не тільки на характеристики, а й на склад. Деякі продукти для догляду за велосипедами мають агресивні компоненти, які сприяють швидкому стиранню захисних шарів лакофарбових матеріалів. Саме тому при виборі віддавайте перевагу мастилу для втулок велосипеда від відомих виробників.

Основні правила грамотного догляду

Після покупки не поспішайте відразу наносити засіб на байк, для початку рухомі деталі потрібно очистити. Про те, як це зробити правильно, читайте в нашій статті.

Наступний етап - нанесення захисту. Мастило наносити тонким шаром, а після декількох обертань ланцюга по колу зніміть залишки змазки серветкою. Не варто кататися відразу після використання велохіміі, краще почекати пару годин або наносити її з вечора.

Замовте на нашому сайті черговий мінімум, який дозволить зберегти робочий стан байка і подовжить його безпечну експлуатацію на довгі роки. Якщо знадобилося масло для гальм велосипеда або інша велохімія, а самостійно зробити вибір важко, зверніться до наших консультантів. Це експерти, які знайомі із запропонованою продукцією на практиці.


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!